28. Zátiší v rohu - L Formát
Autor: Reinhardt Zado
(1951 Much, Německo)
singnováno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1984
Šířka: 70,5 cm, výška: 100,5 cm, rámování: 114 x 83,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč