Dřevěný kostel
Autor: Jiří Heřman
(1892 - 1969 Uherské hradiště)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 32 x 36 cm
Konec dražby: 25.09.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč