247. Výlov rybníka
Autor: K. Tajrych
signováno vpravo dole
Technika: tempera, datace: 1976
Šířka: 56,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 48,5 x 63 cm
Konec dražby: 05.12.2017 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč