159. Krávy v lesíku
Autor: Miroslav Arsić
(1942 Požarevac)
přisouzeno autorovi, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 38 x 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč