171. Haleyova kometa
Autor: John Sigh jr.
(? USA)
paspartováno, zaskleno, značeno na reversu
Technika: fotografie
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 41 x 34 cm
Konec dražby: 15.02.2023 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč