Muž s maskou
Autor: František Kocourek
(1900 Řečkovice, Brno - 1988 ?)
signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 25 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 35 x 41,5
Konec dražby: 05.02.2024 22:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč