26. Sladce se musí žíti
Autor: František Kysela
(1881 Kouřim, Kolín - 1941 Praha)
Návrh na malovaný sloup, monogramováno a datován vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1918
Šířka: 23 cm, výška: 40 cm, rámování: 77,5 x 51 cm
Konec dražby: 13.03.2023 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč