Tanec v kroji

Autor: Aleš Černý
(1920 Brno - 1984 Brno)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1976
Šířka: 21 cm, výška: 31 cm, rámování: 49 x 37 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč