254. Tancující šohaj

Autor: Aleš Černý
(1920 Brno - 1984 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1972
Šířka: 38 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 70,5 x 43,5 cm

Konec dražby: 06.12.2017 22:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč