190. Hradčany
Autor: Jan Holeček
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 48,5 cm, výška: 64 cm, rámování: 76 x 60
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč