Koňský povoz

Autor: Gross Miloslav
(1920 - 1997)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 36,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 43 x 51,5
Stav: silně poškozená malba

Konec dražby: 04.03.2024 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč