113. Domovní znamení
Autor: Šlachtová Eva
(1929 - ?)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 27 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 58 x 46
Konec dražby: 17.04.2023 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč