108. Akt dívky

Autor: Josef Krasický
(1900 Kvasice u Kroměříže - 1977 Kvasice u Kroměříže)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1959
Šířka: 18 cm, výška: 20 cm, rámování: 25,5 x 24
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.03.2023 21:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč