Práce na poli
Autor: Josef Krasický
(1900 Kvasice u Kroměříže - 1977 Kvasice u Kroměříže)
Kopie podle Joža Úprky, signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1976
Šířka: 75 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 88 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč