V ulici
Autor: Luigi Kasimir
(1881 Slovinsko - 1962 Rakousko)
signováno tužkou dole uprostřed, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 24,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 49 x 40,5
Konec dražby: 09.04.2024 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč