95. Katedrála, Vídeň

Autor: Luigi Kasimir
(1881 Slovinsko - 1962 Rakousko)

signováno tužkou, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: lept
Šířka: 6,5 cm, výška: 11 cm, rámování: 25 x 19
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.04.2023 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč