203. Jehličnany
Autor: Karel Jaroš
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 36 x 26
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 22:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč