245. Mořské útesy

Autor: Antonín Hnátek
(1908 Olomouc - ?)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 84 cm

Konec dražby: 05.12.2017 22:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč