27. Džbán s květinami - XL formát
Autor: V. Froněk
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 89 cm, rámování: 105 x 109 cm
Konec dražby: 17.04.2023 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč