25. Pražský hrad
Autor: Václav Šrámek
(1877 - 1965 Třebechovice pod Orebem)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 24 cm, výška: 34 cm, rámování: 40,5 x 30
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč