133. Pár
Autor: Evžen Nevan
(1914 - 1967 Bratislava)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kresba
Šířka: 16,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 35,5 x 27,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč