93. Muž v křesle

Autor: Albert Decker
(1817 Colmar - 1871 Wien)

signováno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1841
Šířka: 16 cm, výška: 22 cm, rámování: 38,5 x 29,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.04.2023 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč