5. Z Paříže
Autor: Otakar Moravec
(1903 Pardubice - 1962)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1957
Šířka: 48 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 71,5 x 60,5
Konec dražby: 17.04.2023 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč