Mlhy nad...
Autor: Otakar Moravec
(1903 Pardubice - 1962)
Signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu. Pochází z majetku České spořitelny.
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 62 cm, rámování: 78 x 106 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč