109. Pod Petřínem
Autor: J. Hluboš
signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 23 cm, rámování: 45 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2021 19:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč