246. Les

Autor: J. Hluboš

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 71 cm, rámování: 79 x 59 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 22:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč