53. Zasněžená Praha
Autor: J. Hluboš
(?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 48 x 38 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 07.03.2022 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat