29. Řeka v krajině

Autor: Adolf Vondra
(1932)

Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1976
Šířka: 94,5 cm, výška: 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:14 SEČ

Zbývá: 12d 7h 22m 6s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč