17. Děvčátko
Autor: Jean Barthelemy Domer
(1833 Francie - 1896)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 73 x 57
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč