Stará oliva
Autor: Jan Zikmund Melichar
(1904 - 1982)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: tempera, datace: 1973
Šířka: 35 cm, výška: 47,5 cm, rámování: volný karton
Konec dražby: 15.08.2023 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč