Skalka
Autor: Jan Zikmund Melichar
(1904 - 1982)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: tempera, datace: 1974
Šířka: 49 cm, výška: 35,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 15.08.2023 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč