Conrad Grefe - Zřícenina
Přisouzeno autorovi, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 30,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 34 x 42
Konec dražby: 25.09.2023 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč