Rokokové zrcadlo
zrcadlo v dřevěvém rámu
Šířka: 21,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 37 x 30
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 11.09.2023 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč