Rušná ulice
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 51,5 x 59,5
Konec dražby: 07.12.2023 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč