42. Vázy Rosenthal 2ks
Bílé porcelánové vázy s barevným dekorem, zespodu značeno podglazurní značkou.
Výška: 18 a 21 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 25.01.2023 19:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč