256. Zátiší
Autor: Karel Stark
(1912)
signováno a datováno vlevo dole, malba zašpiněna
Technika: olej na kartonu, datace: 1962
Šířka: 70 cm, výška: 53 cm, rámování: 66 x 82 cm
Konec dražby: 05.12.2017 22:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč