Tanečníci
Autor: R. Tomič
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 70,5 x 47,5
Konec dražby: 22.10.2023 16:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč