Grafické listy 3 ks
Autor: Elias Widemann
(1619 - 1652 Vídeň)
Zikmund Fridericus Comes de G;z
Maximilian Ferdinand von Gersdorff
Johann Rudolf von Puchaim
signováno v tisku vpravo dole
Johann Rudolf von Puchaim
signováno v tisku vpravo dole
Technika: mědirytina, datace: 17. století
Šířka: 12 cm, výška: 15,5 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Konec dražby: 16.05.2023 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč