Zátiší
Autor: Josef Peřina
(1895 Chlumek - 1997 Luka nad Jihlavou)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.06.2023 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč