201. Ovoce
Autor: ? Veverka
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 38 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec dražby: 28.07.2019 15:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč