117. Pouto
Autor: Bo Cronquist
(1948)
Technika: litografie, datace: 1977
Šířka: 45,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 58
Konec dražby: 13.04.2023 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč