Siurana
Autor: Josep Burdeus Seritjol
(1906 - 1998)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 65,5 x 84
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 16:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč