102. Tik tak
Autor: Birthe Wesselhöft
(1934)
signováno vpravo dole,rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 26,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 43 x 35
Konec dražby: 12.04.2023 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč