422. Pohled na Pražský hrad
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 10,5 cm, výška: 6,5 cm, rámování: 11 x 15,5 cm
Konec dražby: 23.04.2023 18:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč