119. Muž s dýmkou
Autor: Otto Eerelman
(1839 Nizozemsko - 1926 Nizozemsko)
signatura v tisku, reprodukce, rámováno
Šířka: 30,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 58,5 x 49,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč