27. Pouť - XXL Formát
Autor: Zdeněk Raiser
(1935 Praha)
Nesignováno, přisouzeno autorovi, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 170 cm, výška: 74 cm, rámování: 173,5 x 78 cm
Konec dražby: 13.03.2023 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč