27. Pouť - XXL Formát

Autor: Zdeněk Raiser
(1935 Praha)

Nesignováno, přisouzeno autorovi, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 170 cm, výška: 74 cm, rámování: 173,5 x 78 cm

Konec dražby: 13.03.2023 20:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč