51. Děti
Autor: Christian Björn Larsen
(1931 - 1993)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1968
Šířka: 33 cm, výška: 36 cm, rámování: 53 x 51,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč