Konvolut 2 děl - Květiny
Autor: Viktor Rasmussen
(1922 Copenhagen - 2004 Malmö)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 14 cm, výška: 14 cm, rámování: 26,5 x 26,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč