Nanebevzetí Panny Marie
Autor: Robert Dunkarton
(1744 Londýn - 1811)
podle Nichola Beretoni
signováno v tisku dole pod námětem
Technika: lept, datace: 18. století
Šířka: 20 cm, výška: 27 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Konec dražby: 09.04.2024 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč