Adam a Eva
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: tempera, materiál: na kartonu, datace: 1977
Šířka: 68 cm, výška: 53 cm, rámování: velikost pasparty 65 x 80 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 17:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč